Lightarian AngeLinksTM  - חיבורי מלאכים של לייטריאןחמשת חיבורי המלאכים הם חניכות עוצמתיות היוצרות חיבור לשרף ול-4 מלאכי שרת. חיבורים אילו תומכים בהתפתחות הרוחנית בדרך רכה ועקיפה יותר מאשר קרני הלייטריאן. באמצעות חיבורים אילו יקדישו עצמם המלאכים לסייע לכם להכיל את האיכויות המלאכיות הטהורות של אהבה ללא תנאי, אי שיפוט, אומץ, יופי ושמחה בכל תחומי חייך.

בנוסף, כל מלאך יהיה לך למדריך בתחומים ספציפיים:

• סיוע בניווט במישורים האתריים.
• תמיכה באמצעות ריפוי שמימי.
• "הארת דרכך" לעתיד
• גירוי הביטוי היצירתי שלך
• התייעלות התקשורת שלך

קבלת חמישה חיבורים אילו בונה "קבוצת תמיכה מלאכית" יעילה ועוצמתית שתסייע לך בהתקדמות בדרכך הרוחנית.


​תיאור החניכות למלאכים השוניםחניכה במתנה!  הלת ורד – חיבור לאהבה ללא תנאי  
לתיאום החניכה, מוזמנים לפנות אלי בעמוד צור קשר   
החיבור לשרף הלת ורדמהמישור הגבוה ביותר של ממלכת המלאכים מגיעה השרף הלת ורד במטרה להפיץ בין בני האדם את האיכות המלאכית של אהבה ללא תנאי טהורה. באמצעות החיבור המלאכי איתה, היא תדליק בליבך "להבה מלאכית של אהבה ללא תנאי". להבה זו תקרין לכל שדותיך האנרגטיים ומשם, תקרין לכל תחומי חייך. לאחר מכן, תעבוד הלת ורד ברקע כמדריכה מלאכית המסייעת בעניני הלב, במיוחד בהגברת אהבה ללא תנאי לעצמך ולאחרים.
החיבור לשרף הלת ורד יוצר 'שער' לרמה האנרגטית של מלאכי השרת והינו תנאי מוקדם לקבלת ארבעת חיבורי המלאכים הנוספים.
חיבור זה ניתן במתנה למדינת ישראל ע"י מכון הלייטריאן הגלובלי ולכן מקובל להעביר חניכה זו ללא תשלום במטרה להפיץ אהבה ללא תנאי בארצנו.


החיבור למלאך מיכאל – אי שיפוטבאמצעות חיבור-מלאכי זה, יעבוד המלאך מיכאל ב"רקע האתרי שלך" ויתמוך בצירת אי שיפוט בכל תחומי חייך. בנוסף, הוא יסייע לך לנווט בהצלחה במישורים האתריים באמצעות טלפתיה, תיקשור, מסעות אתריים מודעים וכד'. מיכאל היה מלאך השרת הראשון להגיע ולהציע את עזרתו דרך חיבור-מלאכי של לייטריאן.

החיבור למלאך אוריאל – יופי מלאכיהמלאך אוריאל התייצב להעניק לנו אינפוזיה של יופי מלאכי שעוזרת לנו לחוות את "הצד הנשי של היופי" באמצעות תחושת הערכה מוגברת ואת "הצד הגברי של היופי" באמצעות גירוי כישרונות היצירה. באמצעות חיבור-מלאכי זה, יכול אוריאל לעורר יצירתיות והשראה לצורות רבות של ביטוי אומנותי.

החיבור למלאך רפאל – אומץ מלאכי וריפוי שמימיהמלאך רפאל התייצב להזרים לנו אומץ מלאכי וריפוי שמימי. הוא יסייע לך לנוע ביתר אומץ בחייך ויעזור להאיר את דרכך לעתיד. בנוסף, בעזרת הסיוע שתקבל דרך חיבור זה, תוכל להימנע באופן יעיל יותר מהיתקלות באתגרים וקשיים בחיים....וגם לראות ביתר בהירות את ההזדמנויות והתגמולים הרוחניים הטמונים בעתיד. החיבור המלאכי למלאך רפאל יתמוך בך בתהליך הריפוי האישי. הוא ידוע כ"מרפא שמימי" ויעזור לך למצוא את ה"מרפא השמימי" שבתוכך.

החיבור למלאך גבריאל – אושר ותקשורתהמלאך גבריאל מתמקד באושר ובתקשורת. באמצעות חיבור מלאכי זה הוא ילמד אותך לקחת את הזמן להכיר ולחוות את האושר שכבר קיים סביבך וגם להגשים רמות חדשות ומרגשות של אושר בחיי היומיום. במסורת, ידוע גבריאל כמתקשר הגדול עבור האל לכן, הוא יכול לסייע לך בתחום התקשורת הפנימיות שלך ובגישה "לידע הפנימי ולאינטואיציה", זה בנוסף לתמיכה מעשית בשיפור יעילות התקשורת בחיי היומיום.

לפרטים וקביעת מועד לחניכה לחיבורים מלאכיים של לייטריאן -
ליצור קשרתגובות - מה אנשים אומרים??2011-08-09 06:16:43, רחל גוטמן
היי ג'ודי, היי כולם,
החיבור המלאכי לשרף הילת ורד, כשמו כן הוא! הילת ורד חיברה אותי אל עוצמות האור האדירות והמאתגרות שעטפו אותי באנרגיה נאדרת ומאתגרת של אור - WOW!!!
וכבר חוויתי את רייקי לייטריאן, וגם קרני לייטריאן במלואם באמתחתי, אך חוויות עוצמתיות שכאלו?!? פשוט חבל על הזמן !!! תודה, תודה, תודה לך, ג'ודי, על החניכה, ולהילת ורד הנהדרת על שהיתה לי מדריכה מסורה ומאירת הדרך החדשה-ישנה שלי... קרני הלייטריאן :)      מאת: עדן, 29.7.2014, 20:25
אהלן!
רציתי לשתף חוויות מקרני הלייטריאן במיוחד חוויה מקרן הידע!
הקרניים מעולות, כל אחת מהן משנה מסלול חיים(כל אחת בתחום שלה) ונותנת בהירות בתחום אחר של החיים, מעיין "משקפיים" שדרכן אפשר לראות ולהבין את חיי היום יום בצורה חיובית ובונה יותר.

רציתי לשתף את החוויה הספיציפית של קרן הידע:
מאז החניכה( עברו רק שבועיים-חודש) הרגשתי שנפתח לי החוש השישי בצורה שונה משהוא נפתח עד היום.
אני קולט מידע בדרך שלא קלטתי עד היום בצורה ברורה יותר, בעוצמה גדולה יותר ובכמות גדולה יותר!

במהלך החניכה הרגשתי שמשהו קורה באמצע המוח, וג'ודי ראתה מעיין קופסא שהתנקתה ומוכנה כעת לקבל מידע באמצע המוח!
באופן אישי די בטוח שזאת בלוטת האצטרובל שאחראית על החוש השישי שנפתח מאוד מאז החניכה!

אני מאחל לכולם שיזכו ללמוד לייטריאן או כל לימוד אחר שיקדם אותם רוחנית ובסופו של יום גם גשמית!

ג'ודי תודה רבה רבה על החוויות המופלאות, על התמיכה ההקשבה והיעוץ שאת נותנת.
הלוואי ותזכי לעוד המון תגובות שבעות רצון ומאושרות :) הילת ורד      מאת: קטיה, 1.1.2013, 21:35
תענוג אמיתי , אכן נדלקה בליבי להבת חום ואהבה.הרגשה נהדרת שהילת ורד מלווה אותי.ג'ודי:אני מאד שמחה שהכרתי אותך,את פשוט מקסימה ,סובלנית, קולך מרגיע ונעים.מדריכה ברמות שלא רואים.כיף גדול שאת והילת ורד נכנסתם לחיי .
תודה .
 הלת ורד!!!      מאת: רחל גוטמן, 23.7.2012, 11:37
היי ג'ודי, היי כולם,
החיבור המלאכי לשרף הילת ורד, כשמו כן הוא! הילת ורד חיברה אותי אל עוצמות האור האדירות והמאתגרות שעטפו אותי באנרגיה נאדרת ומאתגרת של אור - WOW!!!
וכבר חוויתי את רייקי לייטריאן, וגם קרני לייטריאן במלואם באמתחתי, אך חוויות עוצמתיות שכאלו?!? פשוט חבל על הזמן !!! תודה, תודה, תודה לך, ג'ודי, על החניכה, ולהילת ורד הנהדרת על שהיתה לי מדריכה מסורה ומאירת הדרך החדשה-ישנה שלי..
לפרטים נוספים ולתיאום מועד לחניכה


לפרטים - צור קשר!