מעגלי הטיהור של לייטריאן -Lightarian Purification RingsTM 

   סדרת חניכות אנרגטיות חדשה לאנרגיות השרפיםLightarian Purification RingsTM  ששת מעגלי הטיהור של הלייטריאן נועדו ליצור חיבורים מיוחדים במינם ביננו לבין הרמה המלאכית הגבוהה ביותר, רמת השרפים. החיבורים שנוצרים עם מספר קבוצות שרפים שונות, מסייעות בטיהור אנרגטי ברמה עמוקה ביותר ובהתרחבות היכולות והעוצמה הרוחנית של המקבל. מעגלי הטיהור התקבלו בהשראת השרפים על מנת ליצור קשר עוצמתי וישיר בינם לבין בני האדם, במטרה לעזור לנו קדם את התפתחותנו הרוחנית.

זוהי תוכנית חניכות מתקדמת שמטרתה לעזור לחלק הפיזי שלנו לתפקד טוב יותר בעולם החדש. כוונת השרפים להזרים איכויות ותבניות אנרגטיות המאפיינות אותם, לתוך שדות האנרגיה האנושיים. 

בגלל שהשרפים שייכים לתחום תדר גבוה ביותר במישורים המלאכיים, במהלך ההיסטוריה הם היו מרחוקים מהאנושות. אך, בעקבות הקריאה הקוסמית לתמיכה בטרנספורמציה של האנושות ושל כדה"א, מציעים השרפים את עזרתם. כל מעגל טיהור יוצר חיבור מיוחד בשדות האנרגיה שלנו המאפשר לנו  לעבוד עם האנרגיות של קבוצות שרפים אלה באופן יעיל יותר.

מה קורה כתוצאה מעבודה עם אנרגיות שרפיות?


באופן כללי, קבוצות שרפים אלה התחייבו לעבוד אתנו באופן עוצמתי ואינטימי. מטרתם לעזור לנו להפנים לתוכנו ולהרחיב בנו את האיכויות השרפיות הטהורות של אהבה ללא תנאי, שלמות, יצירת הרמוניה, יופי ואושר עילאי בחיינו היומיומיים.

בנוסף לאיכויות אילו, כל קבוצת שרפים משרתת כמנחה בתחומים הבאים:

• תמיכה בזמן מתן שרות מקודש (מחברת בין הגופים הרגשיים המנטליים שלנו לבין כוח עליון). 
•  יוצרת פירמוט מחדש של המבנה הגנטי ותהליכי המוח. 
•  מעוררת את היכולת לעלות למודע את המידע שנקלט דרך החושים, באופן שלם יותר. 
•  מסייעת לאינטגרציה מלאה של חוויות החיים בתוכנו, כולל שחרור של צער מודחק (צער לא  מעובד יוצר סדקים בגוף האנרגטי). 
• מסייעת בהגשמת כוונות באופן יעיל יותר (באמצעות הלהבה הכחולה של השרפים). 
• הופכת את הקשרים האנרגטיים שלנו במישור הארצי ליותר אוהבים, יעילים וטהורים.

פירוט החניכות למעגלי הטיהור
חניכה רמה 1קבוצת שרפים שנקראת בשם 'שרפים Y', מעבירה אלינו להבה שרפית כחולה של אהבה  ללא תנאי מהמישורים השרפיים הגבוהים, במטרה להפיץ אהבה ללא תנאי טהורה זו באנושות. דרך החיבור של מעגל הטיהור, "להבה שרפית של שלמות" תונח במרחב ליבנו, תקרין את איכויותיה דרך שדות האנרגיה שלנו ומשם, תתפשט החוצה לתוך חיינו. לאחר מכן, קבוצת שרפים Y  תפעל ברקע האתרי שלנו כמדריך שרפי המסייע לנו בכל ענייני הלב, במיוחד בהרחבת האהבה ללא תנאי שיש בנו עבור עצמנו ואחרים, על מנת לאפשר לנו לחיות מתוך מצב של קבלת השלמות הקיימת בכל רגע ורגע. כל זה במטרה לעזור לנו להתחבר לכוח העליון באופן חדש לחלוטין.

חניכה רמה 2קבוצת שרפים אחרת, בעלת איכות אנרגטית שונה לחלוטין יוצרת פירמוט מחדש במוח הקדמי על מנת לאפשר לנו לקלוט מידע דרך החושים בצורה טובה יותר. בנוסף, אנרגיה כוכבית מיוחדת נותנת את ידה כדי לסייע ביכולתנו להעביר את המידע שנקלט לאחרים בצורה טהורה, ברורה ומובנת.

חניכות רמות 3 ו-4הן חניכות ריפוי וניקוי המסייעות לקרב אותנו למקום של חיבור לעוצמה המלאה שלנו. הן באות לרפא שני היבטים היוצרים הגנות ומונעות מאתנו להתחבר למלאות שלנו - שתי קבוצות שרפים נוספות מסייעות להסיר את הפחד שהתחברו אליו כאשר נכנסנו לגוף הפיזי ועוזרות לרפא את הצער שאנו צוברים בנשמה ושיוצר בה סדקים.

חניכות רמות 5 ו-6


מחברות אותנו אל כל קבוצות השרפים שבאות להעצים את יכולת ההגשמה שלנו. כאשר אנו מגשימים מתוך מקום של אושר עילאי, וכאשר מצטרפת אנרגיה מיוחדת המאפשרת לנו לא לתת לאמונה שלנו ב'בלתי אפשרי' ולהגיון להגביל אותנו, יכולת ההגשמה שלנו גדלה לאין ערוך. הכל מתוך אושר ולמען הטוב הגבוה ביותר של כל המעורבים ובתיאום עם האני הגבוה שלנו.


תוצאות בשטח


 מנסיוני האישי ומתוך התבוננות על השפעת החיבור למעגלי הטיהור על המבט שלי על העולם והתחושה הפנימית שלי בחיי היומיום, אני מוצאת את עצמי עם הרבה יותר שמחה בלב ויכולת להתחבר לצד החיובי של הדברים מאשר בעבר. ממצב של אושר, הרבה יותר קל להשלים עם הקיים, להכיל ולהקרין את היופי הזה סביבי.

מתוך הקשבה לנסיונם של אחרים, אני יכולה להעיד שאני לא לבד בתגובות שלי לכיוונונים והאפקטיביות שלהם משמעותית מאד ולא נופלת מהשפעות סדרות הכיוונונים הקודמים - לייטריאן רייקי, קרני לייטריאן וחיבורי מלאכים.

לסיכום:  אילו הן חניכות מיוחדות במינן, עדכניות ביותר לתקופתנו ודואגות לצייד אותנו בנדרש כדי לחיות מתוך מקום טוב יותר בעצמנו בזמנים המאתגרים שאנו חיים בהם בעולם.  הן מביאות לנו את האפשרות לזנק קדימה בגדילה הרוחנית שלנו ולהגביר את האושר, ההרמוניה והשלמות שלנו עם מציאות חיינו.

ממש מתנה מהשרפים!

לפרטים נוספים ולתיאום מועד לחניכה


לפרטים - צור קשר!