מפתחות הגנטיים כדרך חיים

 

תורת ה-Genekeys (מפתחות גנטיים) היא מבנה חדש לחכמה עתיקה המאפשר לך לחולל בעצמך שינוי אמיתי ובר קיימא. לא מדובר ב'פלא מידי' אלא

בעבודת מודעות לאורך דרך היוצרת שינוי בתגובות שלך לחיים. עם הזמן, נרשם שינוי זה בדנ"א שלך והופך לחלק ממך.

 

מחבר השיטה הוא ריצ'רד ראד, פילוסוף רוחני אנגלי בן ימינו. ראד תימצת את אוצר החכמה הרוחנית של תרבויות ושיטות רבות, עתיקות וחדשות, בספרו המרתק Genekeys" - לגלות את הייעוד הגבוה החבוי בדנ"א שלך".

 

לב הלימוד הוא שביל הזהב, הוא מפה אישית המחושבת עפ"י נתוני הלידה. מפה זו מאפשרת לדייק מהם הנקודות החשובות ביותר שעליך להתמיר בחייך ומראה לך כיצד להוליד את כשרונותיך הגדולים ביותר מתוך הקושי. יכולות אילו הם כלים חיוניים להגיע לתחושת סיפוק מתוך הגשמת ייעודך האישי בחיים. בנוסף, הן יובילו אותך ליכולת לזרום עם החיים בשלווה ובקבלה, ולהתחבר לשמחה הגדולה של לחיות בגוף הפיזי בעולם.

 

הקורס מיועד למי שהתפתחות רוחנית ומודעות אישית הם עבורו דרך חיים ועבור מי שרוצה ליצור שינוי אמיתי בחייו.

 

זוהי הזדמנות לצלול פנימה על מנת להבין את מי שאנחנו בעיניים חדשות ולהתמיר את כל מה שמונע מאתנו לקבל את מי שאנחנו בלב פתוח.

אם את/ה הולכ/ת בדרך המודעת שנים רבות, כאן תמצא/י את תשובות שתמיד חיפשת.

 

אודות הקורס

 

בחלק הראשון – סדרת ההפעלה - נכיר את ארבעת האתגרים הגדולים של חיינו שמתוכם נוליד את הכשרונות העיקריים שלנו וניצור חיבור עמוק ויציב לגוף הפיזי ולשמחת החיים. מכאן, נהיה מוכנים לצלול פנימה אל הלב, אל המבנה הרגשי שלנו ונבין כיצד הוא נוצר, מרגע ההתעברות. זוהי סדרת ונוס היוצרת פתיחה רגשית עדינה בחיים המאפשרת לנו לזהות ולשחרר את התבניות העמוקות שלנו ומזמינה אותנו להיות את מי שאנחנו באמת ולחיות את החיים במלוא הפוטנציאל, מתוך לב פתוח.

להשלמת המעגל, בסדרת הפנינה נחקור כיצד הכשרונות הייחודיים שלנו ועבודה מאוזנת ונכונה מתוך הלב הם המרכיבים הנכונים לבצע את השירות שבאנו להגשים בעולם - והיא העבודה המספקת ביותר עבורנו. נחקור את העבודה כדרך להתפתחות רוחנית ונגלה שאנו לא אמורים לעשות את הכל לבד...

במסגרת הקורס, כל משתתף מקבל 11 מפתחות גנטיים אישיים מתוך 64 המפתחות, בשילוב איפיון אישי נוסף לכל מפתח וצובר אוצר של ידע הפורס לפניו את סודות מבנה אישיותו שנבנית בשכבות, כמו בצל, מרגע ההתעברות.

הקורס מורכב מ-15 פגישות בני 2-3 שעות ונערך בקבוצות אינטימיות של עד 10 משתתפים.

עלות הקורס – 2250 ₪ (אפשרות לתשלומים. דמי הרשמה  ₪ 200 המהווים חלק מהתשלום, לא יוחזרו.)

 

לפרטים נוספים נא לפנות לג'ודי גרניט - 054-4519545   judyaric@gmail.com

אפשר לקרוא עוד באתר: www.judygranit.com,  פייסבוק – מפתחות גנטיים - ישראל