מפתחות גנטיים - genekeys - שיטה ייחודית להעצמה אישית

 

סדנת עומק – צלילה לתוך האני – מפתחות גנטיים עפ"י הספר של ריצ'רד ראד

 

4-5 מפגשים דו שבועיים בני שעתיים
  

למי שאוהב מיסטיקה ופילוסופיה, למי שמודעות אישית ורוחניות הם דרך חיים.

זוהי הזמנה לעשות סדר במבוך המידע והתובנות שיש לנו לגבי עצמנו באמצעות הבנה והעמקה ב-4 השיעורים ונקודות ההתפתחות העיקריים והאישיים בחיים.

במסגרת הסדנה נלמד להבין ולקבל את ביטוי הצל של הנקודות על מנת שנוכל להגיע לכישורים ולמתנות החווים מאחורי הצל ואף ניגע ברמת ההארה של אותן הנקודות.
העבודה נעשת דרך התעמקות וקריאה של החומר מתוך הספר (החומר מתורגם לעברית וינתן במסגרת הקורס). עצם הקריאה יוצרת תהליך אנרגטי המעדכן את הדנ"א. במסגרת הסדנה נבין כיצד כל נקודה עובדת בחיים האישיים, ובמסגרת שיתוף קבוצתי, נעמיק את חווית המפתחות בחיינו.

 

המפגשים הם דו-שבועיים על מנת לאפשר העמקה אישית בין פגישה לפגישה.

 

נפתחה ההרשמה לקורסים שלב 1+2 שיפתחו אחרי החגים ברמת גן ובאורנית. 

לפרטים נא ליצור קשר.

 

 

 

 

                                                               לחץ על התמונה לבקר באתר הג'ין קייס המקורי
מהם מפתחות גנטיים?

 


 

מתנות העיקריות שלך - שלב א' בלימוד המפתחות הגנטיים

 

סדרת ההפעלה זורקת אור על ארבעת המתנות העיקריות הגנטיות שלך ומתמקדת בעצמי ובתדר הבסיסי שלך – הגישה היומיומית המודעת שלך המכתיבה כיצד חייך נראים וזורמים. ארבעת המתנות העיקריות – עבודת החיים, האבולוציה, הזוהר והייעוד – הם אבני הפינה של חייך ומייצגים את הנושאים הארכיטיפיים והאתגרים של תפקידך הגלובלי החיים אילו.

 

סדרת ההפעלה מכילה בתוכה שלושה קפיצות במודעות הנפתחות בחייך כאשר אתה פותח את ייעודך הגבוה הנמצא בדנ"א שלך. תובנות פנימיות אלה הם – האתגר שלך, פריצת הדרך שלך ויציבותך הגרעינית.

 

תפקידו של השביל המוביל אותך בין מתנותיך העיקריות הוא להעניק לך תמיכה במילוי ייעוד חייך, תוך כדי קרקוע איתן ביציבות הגרעינית של גופך הפיזי. 

 

 

מפתחות גנטיים הם שפה פנימית המתוכננת להעלות את תדר הדנ"א שלך וכך, להפעיל את ייעודו הגבוה.
מאז ומתמיד שמענו על אנשים שחיו במצבי מודעות גבוהים – מצבי שלווה עמוקה, אהבה ללא תנאי ושקט פנימי עצום. חלק מאיתנו אף זכו לחוות מצבים כאלו במשך תקופה מסוימת. מצבים אילו הם תוצאה טבעית של האבולוציה אנושית המגיעה לרמות הגבוהות ביותר. הם קיימים בפוטנציאל, כזרעים, בתוך הדנ"א של כל תא בגופך ומנועים מלפרוח ע"י שדה מגנטי בעל תדר נמוך הנשלט על ידך באופן לא מודע.

מפתחות גנטיים הם ספר הצפנים עבור המודעות האנושית החדשה. הם מזמינים אותך לקחת קפיצה קוונטית ענקית בתוכך ולגלוש על הגל הגדול ביותר של התרחבות שאי פעם הופיע בכדה"א.

 

 

 

האם אתה מוכן לפצח את הצופן שמוביל לאבולוציה הגבוהה שלך?


 
למה דנ"א, למה גנים?
 


גופך מורכב מכ-60 מיליארד תאים שלכל אחד תפקיד אחר. ברגע זה, כל תא בגופך עוסק בשני דברים חיוניים: הוא מאזין והוא מגיב. תהליך זה ממשיך בכל התאים יום ולילה, כל עוד אתה חי.

מסתבר שגרעין התא רגיש מאד לגלים אלקטרו-מגנטיים. אפילו תנודה קלה במצב הרוח יצור אות סביבתי שיוצר תגובה בדנ"א. בגלל הרגישות הגבוהה של הדנ"א, כל מה שיש בחייך, מהמזון שאתה אוכל עד לאנשים איתם אתה חי, יוצרים את גופך וזאת באמצעות הגישה שלך. גישתך קובעת את אופי האותות האלקטרו-מגנטיים המגיעים לדנ"א.


עליך להבין שלעולם לא תהיה קורבן לדנ"א שלך. לעולם לא תהיה קורבן של הגורל. אתה יכול רק להיות קורבן של הגישה שלך! כל מחשבה שאתה חושב, כל רגש שאתה מרגיש, כל מילה היוצאת מפיך וכל פעולה שאתה עושה מתכנתים את הגנים שלך באופן ישיר וכך מתכנתים את המציאות שלך. כתוצאה מכך, ברמה הקוונטית, אתה יוצר את הסביבה שמתכננת את הגנים שלך.


הדנ"א שלך הוא צופן שניתן לפענח רק באמצעות המפתחות הנכונים.

רק אתה יכול לגלות את המפתחות הנכונים והסדר הנכון להתאמתם לקוד הגנטי האישי שלך. הדרך לגלות את ייעודך הגבוה דורשת העברת האחריות מהראש ללב. פעולה זו בלבד תשנה את חייך מקצה עד קצה.

רוצים לדעת עוד? אשמח אם תיצרו קשר!